ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد 96 آخرین مهلت

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، ساعت 24 امشب به پایان می رسد.

به نقل از روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد، ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت که از پنج شنبه ۲۳ دی آغاز شده بود، ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۹ دی به پایان می رسد. به گفته لطفی، معاون آموزش و امور تحصیلات تکمیلی، تکمیل ظرفیت برای ترم بهمن ماه و در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در حال انجام است.
دانشجویانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند، می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۲۰ رشته – محل را انتخاب کنند.
همچنین دانشجویانی که در مرحله قبلی کنکور ارشد و دکتری پذیرفته شده اند و فقط پیش ثبت نام انجام داده اند نیز می توانند در این ثبت نام شرکت کنند. مهرادفر، مدیر کل اجرایی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، در این باره می گوید: از آنجایی که دانشجویان ثبت نام کرده حق شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی بهمن ماه دانشگاه آزاد را ندارند، کسانی که پیش ثبت نام را تکمیل کرده اند و مشغول به تحصیل نشده اند، یعنی شماره دانشجویی برایشان صادر شده اما ثبت نام را نهایی نکرده اند، می توانند به واحدی که شماره دانشجویی را صادر کرده بروند و از آن بخواهند از سامانه احراز هویت آزمون داوطلب را از حالت عدم ثبت نام به حضور تبدیل کنند؛ یعنی تیک احراز هویت را در پرونده خود بردارند.
دانشجویان متقاضی در مرحله تکمیل ظرفیت می توانند واحد الکترونیکی را انتخاب کنند. واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی تاکنون در بیش از ۴۵۰ رشته تحصیلات تکمیلی، ۱۹ هزار دانشجو را پذیرفته است. تمامی کلاس های این واحد به صورت مجازی برگزار می شود. امتحانات پایان ترم نیز در ۳۵ مرکز در سراسر کشور برگزار می شود.
این واحد با پشتیبانی فنی تمام وقت از دانشجویان و استادان، بزرگ ترین دانشگاه الکترونیکی کشور شناخته می شود. شیوه برگزاری کلاس و آزمون در واحد الکترونیکی موجب شده است که کارمندان، زنان خانه دار، مدیران و علاقه مندان به تحصیل در مناطق محروم، این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.
دانشجویان می توانند برای ثبت نام به سامانه دانشگاه آزاد، به نشانیwww.azmoon.org مراجعه کنند. نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی هفته نخست بهمن ماه اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *