اعلام شرط سن برای ثبت نام در فراخوان جذب/ جزئیات ثبت نام بورسیه ها

هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی جزئیات ثبت نام بورسیه های بلاتکلیف در فراخوان شهریور ماه 98 را اعلام  کرد، یکی از از شرایط سن پایین تر از 40 سال در زمان فارغ التحصیلی است. به گزارش خبرنگار مهر ، هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی جزئیات ثبت نام بورسیه های بلاتکلیف در فراخوان شهریور ماه 98 را به شرح زیر اعلام کرد:

راتبه هایی که در مقطع دکتری دانش اموخته شده اند می توانند فرم فراخوان بورسیه را تکمیل کنند.راتبه هایی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری نیز هستند میتوانند فرم فراخوان بورسیه های شهریور 98 را تکمیل کنند. دانشجوی در حال تحصیل نباید فرم پر کند. اسامی راتبه ها به اداره کل بورس وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری برای تایید ارسال می شود و عدم تایید اداره ی کل بورس عدم پیگیری را به دنبال خواهد داشت . راتبه هایی که سن انها در زمان فارغ التحصیلی دکتری پایین تر از 40 سال باشد می توانند فرم مذکور را تکمیل کنند. راتبه هایی که معدل کارشناسی بالاتر از 14 و کارشناسی ارشد بالاتر از 16 دارند نیز می توانند ثبت نام کنند.

معدل را تنها با فرمت پیش فرض مانند 18.05 واردکنند و برای نوشتن در قسمت های متنی مانند نام و نام خانوادگی و… حتما زبان ویندوز را بر روی فارسی تنظیم کنند. برای انتخاب دانشگاه پنجره جدیدی باز میشود که لیست دانشگاه ها را با قابلیت جستجو نشان می دهد. متقاضیان واجد شرایط باید گزینه Block pop-up windows را در مرورگر خود غیر فعال کنند.

در صورتی که راتبه ها در دانشگاه های خارج از کشور مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری تحصیل کرده اند ، علاوه بر انتخاب دانشگاه خارج از کشور از لیست دانشگاه ها، نام دانشگاه را در قسمت توضیحیات وارد کنند. در صورتی که در حوزه های علمیه تحصیل کرده باشند ، علاوه بر انتخاب حوزه ی علمیه از لیست دانشگاه ها ، نام حزه ی علمیه را در قسمت توضیحات وارد کنند.

ارسال تصویر حکم بورس و مدرک دکتری جهت طی فرایند جذب راتبه ها به تدرس پست الکترونیکی jazb@sccr.ir   الزامی است . متقاضیان واجد شرایط برای ثبت نام می توانند به اینجا مراجعه کنند،لازم به ذکر است که داوطلبان واجد شرایط تا اخر شهریورماه برای ثبت نام فرصت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.