انتشار اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری 99 وزارت بهداشت

اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی درخصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۹۹ منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی یار، متن اطلاعیه سازمان سنجش پزشکی به شرح زیر است:

بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های دکتری تخصصی (Ph. D) و دکتری پژوهشی رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام می‌گردد.

تمامی پذیرفته شدگان لازم است جهت اطلاع از نحوه ثبت نام، به سایت اینترنتی دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:

الف-عدم ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود. لازم به ذکر است اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاً براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام میشود.

ب- افرادی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph. D) محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفتهشدگان با پرداخت شهریه (بین الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی‌شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

۱- عکس ۳×۴ داوطلب
۲- شناسنامه (تمام صفحات)

۳- کارت ملی

۴- دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه‌ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد.

لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز میبایست مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ ۹۹/۸/۳۰ باشد ارائه نمایند.

۵- مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه

۶- موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی.

۷- حکم استخدام رسمی قطعی (جهت استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی).

۸- گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی (اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی.

۹- مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده،   همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز، فرزند و همسر مفقودالاثر. ( کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و. …)

۱۰- از تمامی پذیرفتهشدگان آزمون دوره دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمان‌های دیگر نیستند (به غیر از دانشگاه‌های شهریه‌پرداز و آزاد اسلامی) تعهد محضری اخذ می‌شود.

تبصره ۱- مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.
تبصره ۲- مستخدمان رسمی سایر وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکتهای دولتی و وابسته به دولت، چنانچه هزینه‌های تحصیلی ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف خواهند بود.

تذکرات مهم:

۱- براساس آئین نامه‌ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون‌های ورودی، در صورت اثبات‌عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

۲- در رشته‌هایی که دانشجو بصورت مشترک بین دو دانشگاه پذیرش می‌شود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدأ (اول) خواهد بود. (پذیرفته شدگان میبایست جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه نمایند). ضمناً دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین می‌نماید بگذراند.

کارنامه:

کارنامه برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفتهشدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره مصاحبه، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب خواهد بود.

در پایان با آرزوی موفقیت برای همه‌ی پذیرفته شدگان به اطلاع میرساند اسامی رتبه‌های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم دی ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت‌های آموزشی دانشگاه‌های مربوطه ارسال خواهد شد. لذا متقاضیان استفاده از مزایای رتبه‌های برتر میتوانند از نیمه دی ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *