برگزاری آزمون تولیمو در روز سه شنبه

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دوره ۱۴۶ آزمون تولیمو فردا، سه شنبه ۱۴ مرداد برگزار می‌شود.

 

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان برگزاری آزمون تولیمو گفت: آزمون تولیمو (Tolimo:E-A ۲۰۲۰) فردا، سه‌شنبه ۱۴ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

زرین آمیزی در ادامه با بیان اینکه پیش از این  و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده مقرر بود آزمون تولیمو (Tolimo:E-A ۲۰۲۰) دوره ۱۴۶ در تاریخ ۸ مرداد ماه برگزار شود، اضافه کرد: به دلیل تداخل زمانی پدید آمده ناشی از تعویق کنکور‌های سراسری  و برای رفاه حال داوطلبان شرکت کننده در این آزمون، تاریخ برگزاری تغییر کرد.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش تاکید کرد: آزمون تولیموی دوره ۱۴۷ نیز در تاریخ ۲۲ مرداد برگزار خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای شرکت در آزمون

فرآیند برگزاری آزمون در ساعت ۸:۰۰ صبح آغاز خواهد شد، و داوطلبان باید قبل از شروع آن در محل برگزاری حضور داشته باشند. به دلیل اینکه آزمون به صورت الکترونیکی و از طریق رایانه برگزار می­ شود برای داوطلبان کارت ورود به جلسه پیش ­بینی نشده ­است و نیازی به ارائه کارت شرکت در جلسه آزمون در این روش نیست.

داوطلبان باید با به همراه داشتن یک یا دو کارت شناسایی معتبر شامل: (کارت ملی هوشمند، شناسنامه عکس­‌دار، گذرنامه، گواهینامه رانندگی و کارت پایان خدمت (برای آقایان))، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

داوطلبان باید نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون در محل حوزه امتحانی مربوطه حضور پیدا کنند، عدم حضور به­ موقع تا فرآیند آزمون و تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه، منجر به لغو آزمون خواهد شد.

مراکز برگزاری آزمون

سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی تهران، خیابان کریم‌خان زند، بین خیابان‌های استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی، پلاک ۲۰۴، طبقه همکف، سالن iBT

مرکز سنجش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی تهران، خیابان آزادی، بین خیابان‌های اسکندری شمالی و دکتر قریب، روبروی پارک اوستا، پلاک ۱۳۱

پردیس شماره ۲ دانشگاه شهید بهشتی به نشانی تهران، شهرک اکباتان، فاز ۳، جنب بیمارستان صارم

دانشگاه خاتم به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان حکیم اعظم، پلاک ۳۰

یادآوری: داوطلبان لازم است تنها به مرکزی که در زمان ثبت‌نام آن را انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند. در سایر مراکز از آن‌ها آزمون به ­عمل نخواهد آمد.

تذکرات مهم

همراه داشتن ماسک و دستکش (ترجیحا لاتکس) برای کلیه داوطلبان، الزامی است، مرکز آزمون مجاز است، از ورود داوطلبان به سالن آزمون، بدون همراه داشتن لوازم حفاظتی، خودداری کند.

داوطلبان باید گذرنامه، کارت ملی هوشمند، اصل شناسنامه عکس‌دار، گواهینامه و یا کارت پایان خدمت (برای آقایان) و یک نسخه از تقاضانامه ثبت‌نام به همراه داشته باشند.

آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo)، شامل دو مرحله تستی و تشریحی است، که داوطلبان باید توسط رایانه (کامپیوتر)، پاسخ سؤالات تستی و همچنین متن مربوط به پاسخ سؤال تشریحی را، تایپ و ثبت کنند.

داوطلبان باید از آوردن هرگونه وسایل اضافی شامل: نوشت افزار (خودکار، خودنویس، اتود، روانویس و …)، کیف یا ساک دستی، کتاب، جزوه، ماشین حساب، تلفن همراه، هندزفری، ساعت یا دستبند، انگشتر هوشمند، پیجر و … خودداری کنند. ممکن است محلی برای نگهداری این وسایل در حوزه‌های امتحانی پیش‌بینی نشده باشد، لذا حوزه‌های امتحانی مسئولیتی در قبال نگهداری از این وسایل ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *