برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران در آبان 1400

ثبت نام جهت شرکت در آزمون زبان انگلیسی دانشگاه تهران در آبان‌ماه سال 1400 آغاز شد.

با موافقت مسئولین محترم دانشگاه تهران، مقرر گردید به شرط مهیا بودن شرایط با توجه به شیوع ویروس کرونا، آزمون زبان عمومی به صورت حضوری با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران

– آزمون در روز جمعه مورخ 28 آبان ماه 1400 برگزار خواهد شد.

 ثبت نام آزمون ن در ساعت 12 شب روز شنبه 22 آبان ماه 1400 پایان خواهد یافت. نتیجه این آزمون روز شنبه 6 آذر ماه 1400 اعلام خواهد شد.

ثبت نام از طریق سایت زیر صورت می‌گیرد:

https://ltc.ut.ac.ir/

نحوه برگزاری آزمون UTEPT

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیداً جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشکده مربوطه حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

زمان دریافت کارت

– داوطلبین می توانند از تاریخ 25 آبان ماه 1400 به بعد از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

لطفاً در ثبت کد ملی خود جهت ثبت نام در آزمون نهایت دقت را نمایید زیرا کد ملی اشتباه به هیچ وجه قابل تصحیح نمی باشد و کارنامه با همان کد ملی ثبت شده صادر می گردد.

همچنین متذکر می گردد داوطلبان گرامی پس از ثبت نام تا 24 ساعت کاری بعد به صفحه شخصی خود مراجعه و در قسمت آزمون های ثبت شده، تأیید ثبت نام خود را ملاحظه نمایند.

گفتنی است مدرک آزمون زبان دانشگاه تهران در مصاحبه دکتری بسیاری از دانشگاه‌ها دارای امتیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *