برگزاری آزمون زبان دانشگاه تهران در مهرماه 1400

به گزارش پی اچ دیار، بر اساس اعلام مرکز برگزاری این آزمون، با موافقت مسئولین دانشگاه تهران، مقرر گردیده به شرط مهیا بودن شرایط با توجه به شیوع ویروس کرونا، آزمون زبان عمومی به صورت حضوری با رعایت کلیه اصول بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی در محل دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران با لحاظ نمودن موارد ذیل برگزار گردد:

– آزمون در روز جمعه مورخ 16 مهر ماه 1400 برگزار خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون زبان مهر 1400 دانشگاه تهران

 ثبت نام آزمون از سه شنبه 30 شهریور ماه 1400 آغاز شده و در ساعت 12 شب روز پنج شنبه 8 مهر ماه 1400 پایان خواهد یافت. نتیجه این آزمون روز شنبه 24 مهر ماه 1400 اعلام خواهد شد.

جزئیات برگزاری آزمون زبان مهر 1400 دانشگاه تهران

– آزمون صرفاً با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهران نیز رسیده است، برگزار خواهد شد. کلیه داوطلبین محترم هنگام ورود با دستگاه تب سنج کنترل خواهند شد و از ورود افراد با علائم سرماخوردگی اکیداً جلوگیری به عمل خواهد آمد. به همراه داشتن و استفاده از ماسک توسط داوطلبین الزامی است. عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از سوی داوطلبین موجب محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.

– داوطلبین شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل دانشکده مربوطه حضور بهم رسانند.

– ساعت شروع آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

– داوطلبین می توانند از تاریخ 12 مهر ماه 1400 به بعد از سایت کارت خود را پرینت بگیرند. در صورتی که موفق به گرفتن پرینت نشدند در روز آزمون با ارائه کارت ملی به ایشان کارت ورود به جلسه داده خواهد شد.

لطفاً در ثبت کد ملی خود جهت ثبت نام در آزمون نهایت دقت را نمایید زیرا کد ملی اشتباه به هیچ وجه قابل تصحیح نمی باشد و کارنامه با همان کد ملی ثبت شده صادر می گردد.

همچنین متذکر می گردد داوطلبان گرامی پس از ثبت نام تا 24 ساعت کاری بعد به صفحه شخصی خود مراجعه و در قسمت آزمون های ثبت شده، تأیید ثبت نام خود را ملاحظه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *