دانشجویان کم برخوردار دانشگاه پیام نور امسال بورسیه می شوند

رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور بورسیه تحصیلی دانشجویان کم بضاعت را آغاز کرده، گفت: امسال دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه تحصیلی می شوند.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور بورسیه تحصیلی دانشجویان کم بضاعت را آغاز کرده است گفت: امسال دانشجویان محروم دانشگاه پیام نور با کمک این بنیاد بورسیه  تحصیلی می شوند.
رئیس دانشگاه پیام نور درخصوص روند بورسیه دانشجویان افزود: دانشجویانی که قادر به پرداخت شهریه تحصیلی خود نیستند از طریق دانشگاه شناسایی و به بنیاد معرفی می شوند و با کمک و حمایت بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور ، این دانشجویان به صورت ترمی و یا کل مدت تحصیل بورسیه می شوند.
وی با اشاره به ظرفیت بنیاد خیرین اظهار داشت: در حال حاضر خیرین تعهد بورسیه تحصیلی تعدادی از دانشجویان بی بضاعت را تقبل کرده اند اما روند کار به سرعت در حال گسترش است و به عدد قابل توجهی دست خواهیم یافت.

زمانی قرار گرفتن بورسیه تحصیلی دانشجویان در سبد تسهیلات دانشگاه پیام نور را بسیار ارزشمند دانست و گفت: در شرایطی که به دلیل بیماری کرونا، درآمداقتصاد برخی خانوارها ممکن است با چالش روبرو باشد، کمک خیرین برای ادامه تحصیل دانشجویان می تواند راهگشا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.