شروع فرصت مجدد ثبت نام مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد

فرصت مجدد ثبت نام جاماندگان به منظور شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی یار، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، پیرو تماس های مکرر داوطلبان در خصوص ثبت نام  به منظور شرکت در مصاحبه دکتری  با آزمون  و بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع می رساند، ثبت نام برای جاماندگان مصاحبه از ساعت 11 امروز چهارشنبه 9 مهر آغاز می شود و تا ساعت 24 فردا پنج شنبه 10 مهر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی مرکزسنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی ، داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و در موعد مقرر ثبت نام نسبت به این امر اقدام نکرده اند  ، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.orgنسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

داوطلبانی که در مرحله قبل اقدام به ثبت نام در سامانه نموده اند نیز در صورت تمایل می توانند با مراجعه  مجدد به سامانه نسبت به اصلاح مستندات علمی، پژوهشی خود اقدام نمایند.

 بنا بر اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی،  شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *