عدم برگزاری تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 99

رئیس مرکز سنجش دانشگاه آزاد: ظرفیت دوره دکتری سال 1399 این دانشگاه تکمیل شده است و امسال تکمیل ظرفیتنخواهیم داشت.

بهروز طهماسب کاظمی در گفتگو با خبرگزاری آنا، اظهار کرد: ظرفیت پذیرش دوره دکتری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۹ تکمیل شده است.

وی افزود: برای این دوره تحصیلی مرحله تکمیل ظرفیت نخواهیم داشت.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: همه پذیرفته شدگان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای مورد نظر ثبت نام کرده‌اند و در این دوره پذیرفته شدگان انصرافی نداشتیم که بخواهیم به جای این افراد تکمیل ظرفیت را در دوره دکتری برگزار کنیم.

وی ادامه داد: علاقه مندان به دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در آزمون دوره دکتری سال آینده ثبت‌نام کنند و در صورت پذیرفته شدن در این دانشگاه ثبت‌نام کنند.

به گزارش آنا، مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری سال ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امروز ۹ آذرماه به پایان می‌رسد. متقاضیان این دوره می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام کنند.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده آزمون دوره دکتری روز جمعه ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود. درصورتی‌که آزمون دکتری در موعد مقرر برگزار شود نتایج اولیه دهه اول اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند رشته‌های موردعلاقه خود را در دانشگاه‌های مدنظرشان انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *