نحوه اعتراض به کلید سوالات دکتری 1400

امکان اعتراض به کلید سوالات آزمون دکتری 1400 تا سوم فروردین ماه وجود دارد.

مهلت اعتراض به کلید سوالات دکتری 1400

با انتشار کلید سوالات دکتری 1400، داوطلبان این آزمون به مدت 14 روز مهلت دارند اعتراض خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش اعلام کنند.

بنابراین، آخرین زمان اعتراض به کلید دکتری، سوم فروردین ماه می‌باشد.

نحوه اعتراض به کلید دکتری 1400

جهت اعتراض به پاسخنامه کلیدی سوالات دکتری 1400، لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و از منوی سمت چپ، وارد «سیستم پاسخگویی» سایت سازمان سنجش شود.

در صورتی که در سامانه عضو هستید، گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب کنید و در صورتی که عضو نیستید، گزینه «عضویت در سایت» را انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات لازم عضو سامانه شوید.

در مرحله بعد لازم است از منوی سمت راست، گزینه «درخواست جدید» را انتخاب کنید.

سپس با انتخاب «دکتری» در بخش آزمون و «1400» در بخش سال، روی عبارت «جستجو» کلیک کنید تا بتوانید گزینه اعتراض به کلید سوالات آزمون را انتخاب کنید.

در این بخش، داوطلبان عزیز می‌توانند نسبت به درج اعتراض خود به پاسخنامه کلیدی منتشرشده از سوی سازمان سنجش اعتراض کنند.

نکات مهم درخصوص اعتراض به کلید اولیه سوالات آزمون دکتری

بر اساس اعلام سازمان سنجش:

  • درخواست داوطلبان به همراه مشخصات فردی و اطلاعات تماس برای کمیته‌های تخصصی ارسال خواهد شد تا مورد ارزیابی مجدد و بررسی دقیق قرار گیرد؛ لذا درخواست های مبهم، حاوی دلایل و مستندات ناقص و درخواست هایی که اطلاعات و مشخصات فرستنده مشخص نباشد، پیگیری نخواهد شد.
  •  با تکمیل این فرم مدعی هستید که سوال طراحی‌شده توسط اساتید دارای اشکال است؛ لذا در درخواست خود به دلایل و مستندات بطور واضح و شفاف اشاره کنید تا امکان پیگیری درخواست در کمیته های تخصصی در زمان کوتاه وجود داشته باشد.
  • این درخواست تنها یک بار به ازای هر سوال برای شما فعال و قابل ارسال می باشد. بنابراین، در ارسال اطلاعات دقت فرمایید و درنظر داشته باشید که پس از ارسال امکان اصلاح درخواست یا حذف درخواست وجود ندارد.
زمان اعلام نتایج دکتری 1400

بر اساس اعلام رئیس سازمان سنجش، نتایج  اولیه دکتری 1400 شامل کارنامه خام، تراز و نمره کل دهه آخر فروردین ماه ۱۴۰۰ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود و انتخاب رشته هفته اول اردیبهشت شروع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.