وام ویژه شهریه برای دانشجویان پیام نور

مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: امسال اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور تسهیلات خرید مسکن به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۰ ماهه دریافت می کنند.

حجت‌الله صیدی مدیر عامل بانک صادرات ایران  با بیان اینکه مهمترین بخش در توسعه ، مقوله آموزش است، گفت: بانک صادرات ایرات در طول زمان فعالیت خود در توسعه کشور نقش‌آفرینی کرده و برای رونق تولید گام های خوبی برداشته است، یکی از گام‌هایی که بانک صادرات در تعالی آموزش عالی برداشته، رفع بخشی از بار مالی کارکنان و اساتید دانشگاهی است به طوری که تعداد زیادی از اساتید و اعضای هیأت علمی می‌توانند تسهیلات خوبی را برای کمک خرید مسکن دریافت کنند.

* وام مسکن 200 میلیونی برای اعضای هیأت علمی پیام نور

وی افزود: یکی از گام‌هایی که بانک صادرات در تعالی آموزش عالی برداشته ، رفع بخشی از بار مالی اساتید دانشگاهی است به طوری که تعداد زیادی از اساتید و اعضای هیأت علمی می‌توانند تسهیلات خوبی را برای کمک خرید مسکن به مبلغ۲۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت 10 ماهه دریافت کنند.

صیدی اضافه کرد: امسال قشر عظیمی از کارکنان دانشگاهی می‌توانند تحصیلات مختلفی را از بانک دریافت کنند به طوری که این افراد می توانند تسهیلاتی را با نرخ ترجیحی 13 درصد و تا سقف 50 میلیون تومان دریافت کنند.

* میزان پرداخت وام دانشجویی در بانک صادرات

مدیر عامل بانک صادرات ایران گفت: این بانک تسهیلات ویژه ای را برای پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور در نظر گرفته است، به طوری که برای مقطع کارشناسی 8 میلیون و 500 هزار تومان وام می دهد و برای کارشناسی ارشد 12میلیون و 500 هزار تومان و در برای مقطع دکتری هم 67 میلیون و 500 هزار تومان تسهیلات پرداخت می شود.

* صدورکارت بانکی ویژه دانشگاهیان

وی در پایان گفت: بانک صادرات ایران برای خانواده بزرگ دانشگاه پیام‌نور کارت‌های بانکی ویژه‌ای را صادر می‌کندکه به غیر از استفاده عمومی آنها بتوانند استفاده اختصاصی داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.